Rozgrzewający masaż w praktyce asthanga jogi

Rozgrzewający masaż w praktyce asthanga jogi

Zapraszam na rozgrzewający warsztat ashtanga jogi dla początkujących i zaawansowanych, 18-20 MARCA 2016 w Wielkiej Wsi.

W ten zimowy weekend skupimy się na pierwszej serii dynamicznej ashtanga jogi ze szczególnym uwzględnieniem elementów masażu w praktyce asan i pobudzania wewnętrznego ognia.

Ruch zgrany z oddechem ujjayi pozwala nam usunąć z mięśni i organów wewnętrznych wszelkie toksyny i złogi oraz poprawić krążenie. Aby ten proces oczyszczania ciała był jeszce pełniejszy skupimy się na ułożeniu ciała w asanach i punktach nacisku, które sprawią, że praktykę jogi odczujemy jako masaż, który będzie miał dobroczynny wpływ na pracę całego organizmu. Dodatkowo w pracy z oddechem pogłębimy zdolność do odczywania masażu wewnętrznego, który również dopełni procesu oczyszczania i usprawni pracę organów wewnętrznych.

W planach:

* Zajęcia warsztatowe – masaż wewnętrzny i zewnętrzny w praktyce asan, elementy akupresury w wybranych pozycjach.

* I seria prowadzona – pełna sekwencja I serii ashtanga jogi.

* Mysore – regularna praktyka ashtangi sprawia, że ciało staje się lekkie i mocne, a umsył spokojny dlatego każdy dzień rozpoczniemy od praktyki własnej / wprowadzenie do praktyki własnej ashtanga jogi dla początkujących.

* Pokaz filmu nakręconego w indyjskiej kolebce ashtanga jogi – Mysore. „Mysore magic” przybliży was do źródła tej wspaniałej praktyki i może zainspiruje do regularnej.

* Koncert mis i gongów – głeboko relaksacyjny masaż dźwiękiem.

* 108 powitań słońca na pożegnanie dnia – pobudzanie wewnętrznego ognia, ujjayi pranajama, oddech ujjayi, masaż wewnętrzny oddechem.

* Pyszne wegetariańskie posiłki

Zaczynamy w piątek 18 marca o godz 18:00
Weź ze sobą matę do jogi i wygodny strój do ćwiczeń.

Inwestycja: 330 zł
(zaliczka rezerwująca miejsce: 100 zł)

Prowadzenie: Agnieszka Wierzbińska – związana z jogą od 2004 roku. Od 2008 roku nauczyciel dynamicznej ashtanga vinyasa jogi. Czerpała wiedzę i inspirację od wielu nauczycieli podczas licznych kursów, warsztatów i wyjazdów jogicznych oraz pogłębiała swoją wiedzę i praktykę podczas dwóch pobytów w Indiach, w Mysore. Ukończyła kursy pranayamy, joga mudr, mantr i ajurwedyjskiego masażu Shirodhara.

Zapisy i informacje: kom.: Agnieszka: 509 271 930

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.