Poczuj siebie. Joga, Medytacja, Oddech. 4-7 maja Zamek Gostynin

POCZUJ SIEBIE. Joga, Medytacja, Oddech.

Zapraszamy na praktyczny warsztat, który ma pomóc Ci zatrzymać się i odłączyć umysł od sieci; dać głębokie poczucie wypoczynku i regeneracji, ale także poszerzyć Twój rozwój duchowy. Pragniemy, aby każdy uczestnik po czterodniowych zajęciach wrócił do domu pełen zapału do realizacji życiowych przedsięwzięć, ale też z nabytą umiejętnością wewnętrznego wyciszenia się i konkretną praktyką
do wykonywania w domu.

CEL: Wyciszyć się, posłuchać własnego wnętrza. Nauczyć się medytować różnymi technikami i wybrać dla siebie te, które najbardziej pasują. Zabrać ze sobą pakiet ćwiczeń podnoszących poziom energii, odstresowujących, które można stosować na co dzień. Poznanie ciekawych ludzi.

Kurs skierowany jest do osób, które już praktykują różne formy rozwoju osobistego oraz tych, którzy dopiero teraz chcą zacząć.

TEORIA:
– Ergonomia egzystencji – znalezienie równowagi pomiędzy pracą, rodzina, wypoczynkiem i hobby.
– Jak zmniejszyć stres nie wyprowadzając się w Bieszczady
– Czego potrzeba, aby móc medytować na co dzień.
– Znaczenie oddechu i jego wpływ na fizjologię, oraz emocjonalność człowieka
– Co to znaczy zdrowa dieta
– Zależność stanu umysłu i kondycji naszego ciała.

PRAKTYKA: To główny element zajęć. Chcemy, aby uczestnicy wyjechali z dziesiątkami różnych narzędzi i nowych umiejętności.
– Nauka medytacji. Pokażemy różne sposoby, aby każdy mógł wybrać jakiś dla siebie.
– Techniki oddechowe. Dające rozluźnienie, usuwające blokady energetyczne, powiększające aktywną powierzchnię płuc.
– Łagodna joga, która ma pozwolić nam poczuć się lżej we własnym ciele.
– Praktyka asertywności w świadomym działaniu.
– Intensywny proces oddechowo-dźwiękowy Maha Prana Kriya wpływający bezpośrednio na nasze świadome działania i wyzwalający od podświadomych skłonności.
– Praca z ego i jego negatywnymi uwarunkowaniami.

POZA TYM:

MAŁA GRUPA – nie zginiesz w tłumie, nikt Cię nie będzie dodatkowo rozpraszał!
ZDROWE WYŻYWIENIE – 3 starannie zbilansowane posiłki tak, aby przez cały czas trwania warsztatów Twoje ciało było pełne energii, a jednocześnie by nie czuć się ociężale.
ZAKWATEROWANIE I OKOLICA – to absolutnie bajkowe miejsce w najprawdziwszym zamku. Każdy uczestnik będzie zakwaterowany w maksymalnie dwuosobowym pokoju z łazienką, aby w komforcie móc skorzystać z walorów warsztatu. Zabytek pochodzi z XIV wieku, ale niedawna modernizacja pozwala cieszyć się z najlepszych standardów. Budynek położony jest nad jeziorem, do którego prowadzi drewniany pomost. Otoczenie, to piękny kompleks parkowo-leśny doskonale nadający się na kontemplacyjne spacery.
DWÓCH PROWADZĄCYCH – przez cały czas trwania warsztatu każdy uczestnik będzie pod opieka dwóch wykwalifikowanych szkoleniowców, dzięki czemu na pewno będzie możliwość bezpośredniego kontaktu i zindywidualizowane podejście.
ATMOSFERA – najważniejsze. My lubimy być na luzie i dzięki temu tak czują się ludzie w naszym towarzystwie.

Prowadzący: Przemek Wardejn – były dziennikarz, fotograf, DJ, prezenter radiowy, właściciel firmy w Afryce, pracownik design-studio w Nowym Jorku, uczestnik i wielu socjalnych i charytatywnych projektów: W Gambii realizował programy pomocy dzieciom żyjącym w slumsach, prowadził programy postraumatyczne dla żołnierzy armii ukraińskiej.
Obecnie nauczyciel programów antystresowych, trener warsztatów oddechowych, nauczyciel medytacji, instruktor jogi, konsultant ajurwedyjski i twórca mobilnej aplikacji z medytacjami SLOW.

Aneta Nowicka – Właścicielka Jogowni, uczy jogi i medytacji. Organizuje kursy i warsztaty w Polsce oraz za granicą. Z miłości do gór i podróży, zabiera grupy joginów w różne zakątki Azji. Wierząc że życie to podróż, pokazuje jak podróżować po świecie, jednocześnie podróżując w głąb siebie.

Cena: Koszt warsztatu przy wpłacie zaliczki do 31.03 – 810zł,

Cena po 31.03 to 860zł.

Miejsce rezerwuje wpłata 360zł.
Zaliczkę można dokonać na konto:
Agencja Rozwoju i Promocji Zamek Sp.z o.o.
Numer rachunku 43 1020 3974 0000 5202 0241 6766
W tytule przelewu proszę wpisać: „Opłata za pobyt 4-7.05”

Szczegóły pod numerami:
Aneta +48 888663280
Przemek +48 609281442

Ten warsztat odmieni Twoje życie. Zapraszamy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.